Hakkımızda

Anlaş Kalıp Makina Otomotiv Yan Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti olarak 1977 yılından günümüze, çağın gerektirdiği modern işletmecilik anlayışı, güçlü ve kaliteli makine parkı, beşbin metrekare kapalı alana sahip konusunda deneyimli, uzman personeli ile müşterilerimizin yanındayız. Hedefimiz sürekli gelişme ve başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’nin en iyisi olmaya devam etmek ve bir dünya markası olmaktır.
 
Günümüzde içinde bulunduğumuz ticari araç yan sanayii piyasasındaki ithal / yerli zorlu rekabet koşullarında uzun süreli rekabet üstünlüğü sağlamanın tek yolu sürekli teknoloji üretmektir. Teknoloji üretmek artık sadece ana sanayii üreticilerinin değil, komponent ve sistem üreticelerinin de görevidir. Bu bilinç ve sorumluluk ile Anlaş Kalıp olarak iç dinamiğimizi ve tedarikçilerimizi en iyi şekilde değerlendirip kalitemiz, ürünlerimiz satış sonrası hizmetlerimiz, yüksek iş ahlakımız ve sürekli müşteri memnuniyetini benimsemiş olan personelimizle müşterilerin ilk tercihi olmak bunun yanında çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir marka olarak uzun süreli rekabet üstünlüğü sağlamak kararlılığındayız.
        
Üst düzey emniyet ve kalite seviyesine sahip, alıcısına kalite ve rekabet gücü sağlayan otobüs kapı sistemleri, minübüs kapı sistemleri havalı ve elektrikli kapı sistemleri, otomatik kapı sistemleri ve ekipmanları üretmeyi ilke edinmiş olan firmamız genişletilmiş ürün yelpazesi, kalitesi, teknolojisi ve fiyat avantajı ile vazgeçilmez bir marka haline gelmiştir.
        
İnanıyoruz ki bu çabamız sizlerinde desteği ile hedeflediğimiz noktaya ulaşacaktır…